2004 yılında kurulan Denis's 19 yılı aşkın süredir yurt içi ve yurt dışındaki pazarların toptan ve perakende satışlarıyla nişanlık, abiye ve gelinlik ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Denis’s Türkiye markasının nişanlık, abiye ve gelinliklerini tüm dünyaya duyurmak için çalışıyor, belirlenen hedeflere doğru aktif olarak ilerliyoruz.

Birbirinden eşsiz tasarımları ile bugün dünya üzerinde birçok ülkeye abiye, nişanlık ve gelinlik satışı yapmaktayız. Kalite ve tasarım felsefemiz gereği dünya moda merkezlerini yakından takip ediyoruz. En yeni trendleri ve estetik tasarımları profesyonel kadro ve tasarım ekibimizle izliyoruz. Koleksiyonlarımızı yarattığımız kendimize özgü tasarımlarla sizlere sunuyoruz.

Sektörde lider vasfı ile firmamız birçok yeniliğe de öncülük etmiştir. Firma olarak her şeyin detaylarda gizli olduğunu biliyoruz, bu nedenle profesyonel kadrosu ile tüm müşteri taleplerini eksiksiz ve en iyi şekilde karşılamak için durmadan çalışan Denis’s, Türkiye ve dünyanın birçok pazarında aranan bir marka olmayı başarmıştır. Ürünlerimizde kullandığımız yüksek kaliteli malzeme ve üst düzey işçilik yapısıyla Denis’s, sektörünün önde gelen firması olma hedefini yıllardır özenle sürdürmektedir.

Dünyanın birçok noktasında ki her gelin tarafından bilinen ve kalitesine güvenilen bir marka haline gelmektedir. Samimi, dürüst ve profesyonel yaklaşımımız ile hizmet kalitesi ve mutlak müşteri memnuniyetinin devamlılığını sağlamaktır.

Denis's sizlerin beğeni ve güvenleriyle yakalamış olduğu bu başarısını her yıl bir adım daha öteye taşımayı kendisine amaç edinmiştir. Vizyonumuz Müşteri odaklı üretim yaparak sektörde başta Türkiye olmak üzere tüm dünya pazarında aranan en büyük firma haline gelmektir. Hem müşterilerine hem de çalışanlarına karşı, tanıştığı ilk andan itibaren dürüstlüğü ön planda tutan bir ilişki anlayışını benimsemektedir. Ahlak ve dürüstlük ilkelerini davranış ve faaliyetlerine de yansıtarak farklı değer anlayışı yaratabilen bir firma olmayı sürdürmek inancındadır.

Denis's Mode;

Tarzını en kaliteli şekilde yansıtmak isteyenlerin ve şıklıkta sınır tanımayanların en özel adresi…